B-Publisher Nedir

B-Publisher, yeni nesil dijital yayıncılık platformudur. Yayınlarınızı dijitale çevirmek ya da sıfırdan etkileşimli bir dijital yayın oluşturmak B-Publisher ile artık çok kolay. İster PDF dosyanızdan, ister hazır şablonlarımızı kullanarak, hatta isterseniz facebook fotoğraflarınızla hemen bir dijital dergi oluşturabilirsiniz.



PDF Dosyasından Oluştur

ŞİMDİ DENE Örnek görüntüle

PDF dosyanızı, B-Publisher'ın otomatik dönüştürme sistemi ile anında sistemimize entegre edebilir ve kullanıcılarınıza animasyonlu, etkileşimli ve eğlenceli bir okuma deneyimi sunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfasına giderek, PDF dosyanızı sisteme yüklemek. Dosyanızı yükledikten sonra bir kaç dakika içinde dijital yayınınız otomatik olarak hazır hale gelir. Yayın bilgilerinizi ve sayfaları web üzerinden istediğiniz zaman kolayca değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz. Nasıl yapılır →



Şablon Seçerek Başla

ŞİMDİ DENE Örnek görüntüle

B-Publisher web arabirimi sayesinde boş bir sayfa ile başlayıp animasyon, video, efekt ve etkileşimli içeriklerle zenginleştirilmiş sanal dergiler, kataloglar, broşürler veya fotoğraf albumleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca hazır sayfa şablonlarını kullanarak kısa sürede profesyonel görünümlü dijital dergiler yayınlayabilirsiniz. Nasıl yapılır →



Facebook Fotoğraflarından Oluştur.

ŞİMDİ DENE Örnek görüntüle

B-Publisher Facebook Uygulaması sayesinde facebook resimlerinizden anında profesyonel bir dijital albüm oluşturabilirsiniz. Hazır fotoğraf albümü şablonları ile albüm temanızı belirleyebilirsiniz. Özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Nasıl yapılır →




Neden B-Publisher?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektronik cihazlar günlük hayatımızın vazgeçilmez parçaları haline gelmiştir. Artık herkes her türlü içeriğe hızlı, kolay, güncel ve düşük maliyetli olan dijital yollardan ulaşabilmeyi hedeflemektedir. B-Publisher, bu noktada yayıncılarla okuyucuları buluşturan bir köprü ve geliştirdiği teknoloji sayesinde ise sektöründe öncü konumundadır. B-Publisher ile dergi, kitap, latalog, broşür, fotoğraf albümü gibi içerikleri interaktif ve keyifli bir ortamda okuyuculara sunabilirsiniz.

Hızlı, Kolay, Etkileşimli ve Eğlenceli

Mevcut yayınlarınızı dijital ortama geçirmek ya da yeni bir dijital dergi oluşturmak B-Publisher ile çok kolay. Oluşturduğunuz yayınlara web arabirimi ile anında video, animasyon ve efekt ekleyebilir ve yayınlarınızı daha eğlenceli ve etkileşimli hale getirebilir dolayısıyla okuyucularınıza çok daha keyifli bir okuma deneyimi yaşatabilirsiniz.

Marka Bilinirliği

B-Publisher, yayınınızı tanıtmanız, reklam satışlarınızı ve reklam ücretlerinizi arttırmanız ve internetin sonsuz avantajlarından yararlanmanız için en etkili ve ucuz tanıtım yoludur.

Erişim Kolaylığı

İnternetin yayıncılara ve kullanıcılara sağladığı en büyük avantajlardan birisi zamandan ve mekandan bağımsız olarak erişilebilirlik sağlamasıdır. B-Publisher üzerinde yayınlanan tüm yayınlar dünyanın herhangi bir yerinden 7/24 takip edilebilme avantajına sahip olur.

Reklam Tipi Çeşitliliği

Baskılı yayında aldığınız reklamların yayınlanma şekilleri kısıtlıdır. Sayfa yapılarında ya da ebatlarında yapılabilecek farklılıklar dışında çok da farklılaşma mümkün değildir. Dijital yayıncılıkta yayındaki sayılarınıza geriye dönük olarak da reklam alabilir, yayınınızın sayfalarına ses dosyaları, görüntü dosyaları ve animasyonlar ekleyebilirsiniz.

Reklam Gelirlerinde Artış

Yayınınızda reklam veren firmaların reklamlarını dijital ortama taşıyarak süre kısıtlaması olmaksızın sınırsız sayıda okuyucuya ulaşmasını sağlarsınız. Reklam veren firmaların reklam sayfalarına eklenebilecek ses dosyaları, görüntü dosyaları ve animasyon dosyaları sayesinde reklamın etkinliği kesin bir şekilde arttırılabilir ve bu varyasyonları da reklam verenlere ücretlendirilebilirsiniz.





PDF Dosyasından Oluştur

ŞİMDİ DENE Örnek görüntüle
1
Üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfasına giderek PDF Dosyasından Oluştur bölümüne tıklayın.


2
Gözat tuşuna basın ve açılan pencerede PDF dosyanızı seçin.


3
Yükleme devam ederken yayın bilgilerinizi girebilirsiniz.


4
Yükleme tamamlandığında yayın bilgilerinin altındaki Oluştur tuşuna basın.


5
Hepsi bu kadar! Artık pdf dosyanız otomatik dönüştürme işlemi sırasına alınmıştır. Bir kaç dakika sonra dijital yayınınız görüntülenmeye hazır olacaktır.


6
İşlem sırasına alınan yayınlarınız hesap sayfanızda bir işleniyor görseli ile belirtilir.


7
Dijital yayınınızın dönüştürme işlemi tamamlandığında işleniyor görselinin yerini kapak sayfası alır. Artık yayınınız görüntülenmeye hazır durumdadır.




Şablon Seçerek Başla

ŞİMDİ DENE Örnek görüntüle
1
Üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfasına giderek Hazır Şablon İle Başla bölümüne tıklayın.


2
Size uygun olan şablonu seçin.


3
Yayın bilgilerinizi girin ve Oluştur tuşuna basın.


4
Hepsi bu kadar! Artık yayınınızı görüntüleyebilir ve istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.




Facebook Fotoğraflarından Oluştur.

ŞİMDİ DENE Örnek görüntüle
1
Facebook'dan Albüm Oluştur bölümüne tıklayın.


2
Açılan Facebook sayfasında Uygulamaya Git tuşuna tıklayın.


3
Facebook'daki B-Publisher Uygulama sayfasında Başla tuşuna tıklayın.


4
Size uygun olan şablonu seçin.


5
Albüme eklemek istediğiniz fotoğraflarınızı seçin ve isterseniz altyazı girin.


6
Albüm bilgilerini girerek Albüm Oluştur tuşuna tıklayın.


7
Hepsi bu kadar! Artık albümünüzü görüntüleyebilir, paylaşabilir ve istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.





Amatör Üyelik

B-Publisher sistemine üye olan herkes başlangıçta Amatör Üye olarak adlandırılır. Amatör üyeler her türlü yayını satın alabilir, ücretsiz okuyabilir, abone olabilir, sınırsız sayıda Amatör Yayın oluşturabilir ve hatta bunları B-Publisher üzerinden satışa sunabilirler. Fakat Profesyonel Yayın oluşturmak için Profesyönel Üye olmak gerekmektedir. Amatör üyeler Hesabım sayfasındaki Üyelik Yükselt sekmesini kullanarak profesyönel üyeliğe geçebilirler.

Profesyönel Üyelik

Profesyonel Yayın oluşturmak istiyorsanız Hesabım sayfasındaki Üyelik Yükselt sekmesini kullanarak profesyönel üyeliğe geçebilirsiniz. Bir yıl içerisinde yayınlamak istediğiniz profesyönel yayın sayısını girerek bir yıllık profesyönel üyelik ücretini ödedikten sonra hemen profesyönel yayın oluşturmaya başlayabilirsiniz.





Yayın satışı

B-Publisher sisteminde oluşturduğunuz yayınları online olarak satışa sunabilirsiniz. Yayınlarınızı tek sayı olarak satabileceğiniz gibi abonelik opsiyonunu kullanarak günlük, haftalık, aylık, 2 aylık, 3 aylık, 4 aylık, 6 aylık ve yıllık abonelik de satabilirsiniz. Hesabınızda bulunan Abonelik ve satışlar bağlantısını kullarak yayınlarınızın abonelik ve satış rakamlarına anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Komisyon

Yayın satışından ve aboneliklerden elde edilen gelirin %35'i satış komisyonu, operasyonel maliyetler ve hizmet karşılığı olarak B-Publisher tarafından kesilir ve kalan tutar yayın sahibi kullanıcının hesap sayfasında belirttiği banka hesabına yatırılır. Bu tutar gelirin elde edildiği ayı takip eden 30 iş günü içerisinde yayıncının banka hesabına yatırılır. Ödeme yapılmadan önce fatura ya da gider pusulası gibi mali evrakların düzenlenmiş ve B-Publisher'a ulaştırılmış olması gerekmektedir.




B-Publisher Nedir

B-Publisher, yeni nesil dijital yayıncılık platformudur. Yayınlarınızı dijitale çevirmek ya da sıfırdan etkileşimli bir dijital yayın oluşturmak B-Publisher ile artık çok kolay. İster PDF dosyanızdan, ister hazır şablonlarımızı kullanarak, hatta isterseniz facebook fotoğraflarınızla hemen bir dijital dergi oluşturabilirsiniz.