Sayı: 18    |    Periyot: 3 Aylık


Bu yayına abone ol

Seçtiğiniz süre boyunca, geçmiş sayılar dahil bu yayına ait yayınlanan bütün sayıları okuyabilirsiniz.

Abone Ol


Satış Sözleşmesi ve Teslimat Şartları
  1. İşbu sözleşme bir taraftan Eğitim Mh. Nezihibey Sk. No:4 D:5 Ziverbey, Kadıköy, İstanbul, Turkey adresinde mukim B-Publisher.com (Bilye Digital Entertainment) (Kısaca B-Publisher.com olarak anılacaktır) ile abone aşağıda belirtilen hususlarda tam bir anlaşmaya varmışlardır.
  2. Üyelik bilgilerinizi ancak siz değiştirebilirsiniz ve kullanıcı bilgileriniz yalnızca sizin tarafınızdan bilinir.
  3. B-Publisher.com, internet ortamında bakılabilen dijital yayınların abonelik satışını yapmaktadır.
  4. Sipariş 18 ve üzeri yaşta olanlar tarafından gerçekleştirilebilir.
  5. B-Publisher.com üzerinden kredi kartı (Visa, Master Card vb.) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Sipariş, kredi kartı hesabından para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirledikten sonra işleme alınır.
  6. Dijital olarak satın alınan yayınlar ancak B-Publisher.com üzerinden okunabilir, ayriyeten basılı hali gönderilmeyecektir.
  7. KDV dijital yayınlarda %18 oranındadır.
  8. B-Publisher.com yayınları yayıncının gönderdiği haliyle yayınlamaktadır ve içeriğinin sorumluluğu tamamen yayıncıya aittir.
  9. İşbu abonelik sözleşmesinin kabulü ile abone B-Publisher.com üzerinden dijital yayınları takip edebilmek için gerekli olan minimum konfigürasyon ve donanıma sahip olacağını kabul etmektedir.
  10. B-Publisher yayınların sürekliliğini garanti etmez. Abone olunan yayın B-Publisher.com tarafından veya yayıncı tarafından, telif hakkı ihlali veya diğer bir sebepten dolayı, siteden kaldırılabilir veya süresiz olarak erişimi engellenebilir. Bu durumda B-Publisher.com geri ödeme yapmaz.

B-Publisher Nedir

B-Publisher, yeni nesil dijital yayıncılık platformudur. Yayınlarınızı dijitale çevirmek ya da sıfırdan etkileşimli bir dijital yayın oluşturmak B-Publisher ile artık çok kolay. İster PDF dosyanızdan, ister hazır şablonlarımızı kullanarak, hatta isterseniz facebook fotoğraflarınızla hemen bir dijital dergi oluşturabilirsiniz.